Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego! Chcemy Was poinformować, że specjalnie dla Was portal Aplikuj.pl zorganizował konkurs na najlepszą fotografię z czasów dawnej pracy.

Nasz cel to stworzenie wyjątkowej galerii wypełnionej fotografiami, które ukazują, jak ludzie pracowali za dawnych lat. Ma to pokazać różnice pomiędzy czasami, w których pracowali rodzice czy dziadkowie młodszych czytelników portalu, a czasami, w których aktualnie dane nam jest żyć.

Aby stać się uczestnikiem konkursu należy wysłać do naszej redakcji maksymalnie 3 zdjęcia za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Fotografie mogą być różnorodne, od takich, które pokazują Was na stanowisku pracy, po takie, na których widnieją maszyny czy urządzenia. Do konkursu można przystąpić samodzielnie lub z pomocą bliskiej osoby. Na zgłoszenia czekamy do 28 czerwca 2022 roku. Po tym czasie nie będzie można już wysłać zdjęć, przepadnie również szansa na nagrodę.

Do wygrania masa wspaniałych nagród takich jak telefony komórkowe, czy kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale jeszcze wiele innych gadżetów i książek do zgarnięcia.

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat.